Preskočiť na obsah

#2525

Adresa
475
Stav
Vyriešené

Dobrý deň, v týchto chladných obdobiach na novej ulici-nová výstavba, tj. Záhumenice za kostolom u nemenovaného pána vyteká na cestnú komunikáciu vývod z čističky vody a vzniká náledie. Ohrozuje to cestnú prevádzku. Podotýkam, že mokrá cesta je takmer každý deň a je zaujímavé, že ste si toho nevšimli, keď na uvedenej ulici bývate. Ďakujem.