Preskočiť na obsah

#2508

Adresa
Obecná žumpa pred šenkom
Stav
Rieši sa

Chcem sa opýtať ako to bude ďalej s tou žumpou? V akom to je riešení? Smrad sa šíri až ku križovatke,aj po ulici dolinka Už som sa raz pýtala odpoved som nemala. Ďakujem žákova